Činnost - zhotovení obrázků

Má činnost je založena po letech zkušeností a praxe pří napojení na Akašické záznamy v malování posilujících a léčivých obrázků pro své blízké okolí a až následně pro širší veřejnost. Nechala jsem si také některé obrázky zakreslit AK u paní Dr. Jany Brzobohaté, která má desítky let zkušeností se stahováním z duchovní dimenze. Mohla jsem si tak porovnat sílu vyzařování ze stejného zdroje ve stvoření, pouze s jinými symboly. Děkuji Bohu za tuto možnost i za silnou podporu vedení kolektivu v Agape Brno. Čím hlouběji se člověk propojuje, tím je pro něj také větší uvědomění si zodpovědnosti našemu Stvořiteli, kterou si člověk nese ve svém svědomí, za všechno co předává svému bližnímu.

Posilující harmonií a léčivé obrázky pro aktuální řešení problémů zdravotních, v partnerských, či rodinných vztazích, s vyobrazením vašich andělů, bytostných skupin, archandělů, také přírodních bytostí na vaší zahradě:-) oblíbeného stromu, keříku, květin mohu zhotovit podle celého jména, data nar., barvy očí, vlasů, případně zaslání foto, pro koho bude obrázek zhotoven. Je možné také zachytit talent - schopnosti a také hledání své duchovní cesty.

Zhotovení jednoho obrázku s výkladem, rámečkem, poštovným ve formátu A4 činí s dobírkou

 1 650,-kč. Pro přátele z EU 72,00,- eur i s rámečkem, výkladem a poštovným, které je výrazně do zahraničí dražší. 

Zhotovení většího formátu, objednávky, platba a ostatní bližší informace na adrese: Daniela.Filipi@seznam.cz

Spojení s Matkou Zemí

Hojnost

Obrázek pro sedmileté děvčátko

Anděl boží milosti

Dar léčení od Matky Země

Dar alchymie květinových vůní

Marylin Monroe

Sv. Kateřina ve službě patrona

Venuše se svým Taurusem - znamení býka

Egyptská bohyně Eset

Radost ze života

Nová cesta ve světle lásky

Rubínový anděl ve znamení berana

Andělský sen

Znamení Panny

Níže v ukázce jsou předloženy osobní posilující obrázky pro různé věkové období prožívání duše a jinorodé zaměření posily ve vývoji pro lidského ducha a duši. Obrázky jsou předloženy se souhlasem jejich majitelů. Tak za dva, až tři roky se mohou obrázky u každého člověka měnit. Ze zkušenosti mohu potvrdit, že u téhož dítěte v předškolním věku a následně v začínajícím školním období jsem malovala úplně odlišné energie. Je důležité také pochopení, že léčivé a posilující energie začnou působit, jen při otevření se srdcem a důvěře tomuto vyzařování světla lásky, které mi nepatří, jen jej předávám darovanou schopností od Otce nebeského, která slouží pouze k pomoci všestranného duchovního a duševního vývoje ve stvoření.

Ochrana narozeného děvčátka

Zrození víly růžičky