Karty přítomného okamžiku – není náhoda, že právě čtete tuto stránku Karet přítomného okamžiku, které nám nevěští žádnou budoucnost, ale pomáhají nám pochopit naši současnou situaci a případně poradit, jak z toho ven. Karty silně vyzařují a jsou jednoduché. Jsou pro nás darem od Ducha svatého pro lepší pochopení životních dějů ve vývoji našeho ducha a duše ve stvoření. Karty jsou stažené z duchovních sfér akašického záznamu (Knihy života.) Byly mi předkládány po dobu dvanácti let, abych je všechny mohla prožít, namalovat a napsat tak, abychom pro nás v pravdě prožitého vnímali jejich význam. Cokoliv se nám stane v přítomném okamžiku, ať už zlé či dobré, můžeme přijmout s láskou, jako by to bylo naše. Přijmout, neznamená souhlasit, znamená respektovat děj ve stvoření, který se stal z boží vůle, aby mohlo následovat vyrovnání. Teprve až poté se rozhodneme jednat a následně se vše promění v zázrak, který změní celý náš život. Záleží však na rozhodnutí naší svobodné vůle.

Pokud máte zájem o  balíček v krásné krabičce + 33 karet + výkladová knížka, celkem za 450,-  plus poštovné pište na mailovou adresu:

 Daniela.Filipi@seznam.cz, nebo objednejte na E-SHOP 


Níže ukázka karty s výkladem na 17, 18. týden v roce 2024:


Karta č.22. -  Poznání: Jestli jste si vytáhli tuto kartu, tak vás možná trápí nějaké mezilidské nebo rodinné vztahy či partnerské soužití. Hlavu vzhůru, vaše trápení a starosti se můžou přeměnit v harmonii, když si připustíte ve svém nitru, že to, co se nám děje, není náhoda a měli bychom něco hlouběji pochopit. Bez poznání a životní zkušenosti to nejde. Nemůžeme se tak ani v životě dál posunout či získat nový vztah. Proto jsme právě teď postaveni do této situace, abychom to živě prožili ve své duši a posílili se tak dál na své cestě životem. Možná bych zase měla připomenout příběh o perlorodce, když do ní spadne kamínek. Strašně ji to bolí a ona ho začne obalovat perletí, aby to tolik nebolelo. To je odpuštění. Vznikne tak překrásná perla, která zdobí naší duši. Duše poté začne sílit a krásnět. Je tady opět naděje, že to brzy pomine a nám se znovu dobře povede. Důležité je odpustit, a jestli po nás někdo něco mermomocí chce, dejme mu to. Možná to někomu z minulosti dlužíme. Samozřejmě nemusíme, je to jen doporučení. Při nezdaru vytyčíme úspěch nad neúspěchem a věřte, že se dostaví. Mysleme pozitivně, protože negací si jen přivoláme další nepěkný prožitek. Přejeme hodně štěstí!


Karta č.23 - Úroda: Pokud máme před sebou tuto krásnou kartu, čekejme brzy odměnu za naše skutky po delší době. Anebo bychom možná měli pracovat s láskou a trpělivostí, protože jedině tak můžeme být odměněni na delší dobu, přestože si možná myslíte, že někteří lidé, kteří  se chovají nečestně a podvodně a okrádají své bližní, se mají lépe? Ale kdepak, to vše je jen dočasně. Obzvlášť v tomto zrychleném vývoji bude všechno, co je skryto, odkryto! Proto buďme poctiví, žijme v pravdě a budeme mít později všeho dostatek, přestože to může trvat déle. Jen se nezapomeňme podělit s potřebnými ve svém okolí. To je vždy takové malé poděkování bohu.


Výše předložena zadní strana každé karty, která je řízená Duchem svatým a dějem v přítomnosti, který zrovna máme řešit, nebo řešíme. U výkladu z doprovodné knížky bychom měli číst mimo řádky a naslouchat svému srdci.