Daniela Filipi - Kraniosakrální Terapie - masáže

Kraniosakrální systém -  uvolnění fyzického těla, našeho duševního i psychického napětí je spojeno s prouděním mozkomíšního moku a s jeho cykly. Tuto pulzaci nám terapeut najde odbornou metodou a jemnými doteky navede na bolavá místa. Tento jemný tlak se rovná váze 2,5 až 5 gramů. Vyžaduje velkou dávku trpělivosti terapeuta i klienta. Výsledek je poté velmi blahodární a harmonizující pro celý náš organismus.

Daniela Filipi - Kraniosakrální terapie

Pomáhá u silných psychických napětí, stresu, depresích. Doporučeno od lékaře hlavně u migrén, poruchy spánku, řeči, ADHD i u dětských klientů. Uvolnění se týká též pohybového aparátu a jeho blokací. Při terapii mohou vyplavat na povrch i skryté traumata z dávné minulosti v podobě slz a jiných fyzických projevů. Po chvíli se vše zharmonizuje, pulzace začne být klidná a nastává uvolnění, jak psychické, tak i fyzické. Blahodárně také působí i s kombinací určitých masáží fyzického aparátu. Záleží však vždy po vzájemné domluvě.

Mně samotné se při studiu této metody terapeutem otevřelo trauma při porodu před třiceti lety. Porod se nakonec musel konat císařským řezem při narkóze, kde jsem vnímala komunikaci všech zúčastněných. Nebudu zde popisovat podrobnosti, ale toto skryté trauma může v životě narušovat harmonický průběh výchovy i soužití s partnerem. Ještě bych doplnila, že pozoruji na svém způsobu života velké zklidnění, ztišení některých myšlenkových struktur, což mi pomáhá lépe a v klidu si naplánovat v přítomném okamžiku dané úkoly i na celý týden. Člověk v klidovém režimu stihne daleko více práce a ani není při úkonech unavený. Děkuji „nahoru“ za tyto živoucí prožitky.  Mohu tak i z vlastní zkušenosti předávat a posilovat Kraniosakrální harmonii u svých blízkých i klientů.

 

Na masáže, odstranění blokád, jak fyzických, tak i psychických, nebo kraniosakrální uvolnění se můžete objednat na telefonním čísle 732 458 727. Pokud se nedovoláte, zanechejte prosím sms, ozvu se vám zpět. Ičo:86578316.

Orientační ceník: Masáže - odblokování, krční, hrudní, bederní, bylinkový zábal: hodina - 770 Kč 

Kraniosakrální uvolnění: hodina a půl - 1 320 Kč 

Ostatní úkony dle domluvy

Těšíme se na vaší návštěvu

Místo: Ordinace - Dejvice - Neurologie, Vítězné náměstí 10, Praha 6

4.patro, zvonek: Masáže – psychologie